GARANTUJEME --- najrýchlejší nástup na realizácie --- záruku podľa Vašich predstáv a našich možností --- vysokú odbornú kvalifikáciu našich pracovníkov
→ posúdime stav Vašej strechy
→ vypracujeme najlepšie riešenie a kalkuláciu

Izolácie

Izolácie plochých striech

Jedným z trendov dnešnej doby sú domy, ktoré šetria energiou. A práve tie si vyžadujú realizáciu konštrukcií, ktoré podporia cieľ znižovať úniky tepla. Prednosťou plochej strechy je efektívna eliminácia tepelných únikov vďaka tomu, že sa zatepľuje v jednej rovine, čo významne eliminuje tepelné mosty. 

V minulosti vyvažovala ekonomickú dostupnosť plochých striech ich nižšia životnosť. Dnes to už neplatí. Vďaka technickým parametrom moderných materiálov a ich starostlivo skombinovanej skladbe bude plochá strecha funkčná a zachová si pôvodný vzhľad počas celej životnosti, ktorá môže byť viac než 30 rokov.

Budúci užívateľ tiež nemusí realizovať špeciálnu strešnú konštrukciu – krov, čo znamená významnú úsporu nákladov. V konečnom dôsledku možno finančne zhodnotiť aj premenu strechy na veľkorysú terasu, či záhradu.

Izolácie plochých striech

Umelé nádrže a jazerá

Zdroje vody, ktorými môžu byť okrem iného umelé jazerá, či vodné nádrže boli od nepamäti zdrojom záujmu človeka. Ich životodarná funkcia sa postupom času rozšírila a ľudia ich začali budovať i umelo.

V súčasnosti ich využívame v rôznych oblastiach a slúžia nám ako zdroj pre závlahy a chov rýb, zdroj umelého zasnežovania svahov, rekreačno - turistické účely, alebo technické nádrže (močovkové jamy, protipožiarne nádrže, účelové vodné zásobníky pre agrárnu výrobu a pod.)

Vďaka využitiu EPDM geomembrány - kaučukovej fólie, ktorá ponúka početné výhody pri inštalácii a použití a ktorej dokonalé vlastnosti sú overené na tisíckach realizácií okrasných a úžitkových nádrží po celom svete, máme pri tvorbe týchto nádrží vynikajúce výsledky týkajúce sa ich odolnosti a životnosti, ktorá dosahuje až 50 rokov.

Umelé nádrže a jazerá

 

Geograficky pôsobíme na celom území Slovenska.

COMPACT izol
Jozef Strmeň
Čečehov 18, 072 11
okres Michalovce
Tel.: 0915 874 165
Email: info@compactizol.sk

Izolácie plochých striech, umelých nádrží a jazier

Partneri Projekt EU