Materiály a technológie

Vybrali ste si z ponuky našich služieb?

V prípade ak máte doplňujúce otázky, alebo máte záujem o ktorúkoľvek z nami ponúkaných služieb, kontaktujte nás. Radi Vám pripravíme cenovú ponuku.

Napíšte nám

Najčastejšie používané materiály a technológie

EPDM (RubberGard® EPDM)

Produktová rada Firestone EPDM membrány predstavuje najvyššiu možnú kvalitu výrobkov, ktorých životnosť presahuje 50 rokov. Spája v sebe unikátne technológie a kombináciu vlastností, ktoré sú rokmi overené a vyskúšané na strechách po celom svete.

Zobraziť viac
Author

Firestone Ultraply® TPO

Fólia Firestone UltraPlyTM TPO (FPO) je ideálnou voľbou v prípade, že hľadáte strešný systém neškodný pre životné prostredie s extrémnou odolnosťou UV žiareniu, starnutiu a tepelnému namáhaniu, ktorý je zároveň kombináciou estetického vzhľadu a výbornej dlhodobej pevnosti spojov.

Ide o špeciálny termoplastický polyolefín vyrobený z polypropylénu a etylénpropylénovej gumy.

Zobraziť viac
Author

PVC

Pri izolácii ľahkých striech v priemysle a pri halovej výstavbe je potrebné splniť jednoduché až stredné požiadavky.

Jednovrstvová izolácia pomocou Bauder THERMOPLAN spĺňa všetky súčasné štandardné požiadavky a umožňuje bezpečné využitie fólií pri novostavbách, ale aj pri rekonštrukciách.

Zobraziť viac
Author

Asfaltové pásy

Asfaltové pásy sú veľmi rozšírenou strešnou krytinou a mnoho ľudí ich pozná pod tradičným názvom IPA.

V súčasnosti majú rôzne možnosti a spôsoby využitia ako parozábrany, či samolepiace asfaltové pásy. Pri správnej aplikácii môže aj strecha z asfaltových pásov dosiahnuť dlhodobú životnosť.

Zobraziť viac
Author