Naše hodnoty

Prečo si vybrať práve nás?

Sme na trhu už niekoľko rokov a máme bohaté skúsenosti s izolačnými prácami na malých stavbách, no i veľkých projektoch doma i v zahraničí. Náš profesionálny tím pracovníkov je zárukou kvality našich služieb a Vašej spokojnosti.

Mám záujem

Firemné hodnoty

V spoločnosti COMPACT izol máme 6 základných hodnôt, ktoré sú piliermi toho v čo veríme, ako sa správame a o čo sa pri svojej práci dlhodobo snažíme. Naše hodnoty vyjadrujú, chránia a prehlbujú kultúru spoločnosti.

INTEGRITA

INTEGRITA

Sme čestní, transparentní a odhodlaní robiť to, čo je najlepšie pre našich zákazníkov a našu spoločnosť. Riadime sa naším Etickým kódexom a nikdy neakceptujeme „skratky“. Rozvíjame pracovné prostredie, v ktorom môže každý jednotlivec otvorene vyjadriť svoj názor.

BEZPEČNOSŤ

BEZPEČNOSŤ

Bezpečnosť našich zamestnancov, spolupracovníkov a partnerov je vždy na prvom mieste. Všímame si všetky nebezpečné situácie. Staráme sa o zdravie, dbáme na životné prostredie a presadzujeme zelené riešenia.

INOVÁCIE

INOVÁCIE

Naše riešenia neustále inovujeme a aj vďaka tomu vieme zákazníkom ponúknuť moderné riešenia, ktoré nám súčasná doba ponúka. Nebojíme sa robiť chyby. Učíme sa od ostatných a od našich výziev a spoločných úspechov.

VÍZIA

VÍZIA

Veríme, že tímy, ktoré sú ochotné vynaložiť dodatočné úsilie, či vyvinúť mimoriadnu snahu, budú tými, ktoré uvidia svoje vízie a sny zrealizované. Našou víziou je stať sa jednotkou na trhu pri poskytovaní profesionálnych služieb v oblasti izolácií a hydroizolácii.

KVALITA

KVALITA

Snažíme sa aby nami realizované diela prešli aj tou najťažšou skúškou a boli trvácne. Preveruje ten najlepší a najtrpezlivejší kontrolór, čas. Naša práca je zároveň našou vášňou, pri ktorej radi zdolávame výzvy a plníme sny našich klientov.

SPOKOJNÝ ZÁKAZNÍK

SPOKOJNÝ ZÁKAZNÍK

Pomáhame našim zákazníkom, aby boli úspešní vo svojom podnikaní. Snažíme sa porozumieť ich potrebám a potrebám ich klientov. Sme tu preto, aby sme im pomohli premeniť ich vízie na skutočnosť.