Partneri a dodávatelia

Prečo si vybrať práve nás?

Sme na trhu už niekoľko rokov a máme bohaté skúsenosti s izolačnými prácami na malých stavbách, no i veľkých projektoch doma i v zahraničí. Náš profesionálny tím pracovníkov je zárukou kvality našich služieb a Vašej spokojnosti.

Mám záujem

Ďakujeme našim partnerom za dlhodobú a úspešnú spoluprácu

Jozef Strmeň
Majiteľ firmy
Author

Naši partneri a dodávatelia

Firestone
Firestone

Nashville, Tennessee
USA

Vysoko výkonná zmes syntetického kaučuku Firestone je základom pre RubberGard ™, špičkovú strešnú membránu EPDM v priemysle. RubberGard ™ EPDM je univerzálne riešenie strešného plášťa, na ktoré sa môžete spoľahnúť, aby poskytlo odolnosť, pružnosť a odolnosť proti UV žiareniu.

Fatra Izolfa, a.s.
Fatra Izolfa, a.s.

Partizánske, 958 01
Slovensko

Spoločnosť FATRA IZOLFA, a.s. je výhradným dodávateľom hydroizolačných fólií Fatrafol pre Slovenskú republiku, vyrábaných vo FATRA a.s. Napajedla a kompletného príslušenstva pre realizáciu plochých striech.

Bauder, s.r.o.
Bauder, s.r.o.

Galvaniho 17/C, 821 04 Bratislava
Slovensko

Je to už viac ako 160 rokov, keď v spoločnosti Bauder vznikli prvé výrobky určené na strechy. Dnes je Bauder označenie pre vysokokvalitné a bezpečné strechy - trvalé, hospodárne a udržateľné, s cieľom poskytnúť dokonalosť vo všetkých oblastiach.

Sika Slovensko spol. s r. o.
Sika Slovensko spol. s r. o.

Rybničná 38/e, 831 06 Bratislava
Slovensko

Dodávateľ materiálov a riešení pre stavebníctvo a priemysel, ktorí pôsobí nielen na slovenskom, ale i medzinárodnom trhu.