Služby

Vybrali ste si z ponuky našich služieb?

V prípade ak máte doplňujúce otázky, alebo máte záujem o ktorúkoľvek z nami ponúkaných služieb, kontaktujte nás. Radi Vám pripravíme cenovú ponuku.

Napíšte nám

Vyberte si z ponuky našich služieb


Našou hlavnou doménou sú služby týkajúce sa hydroizolácií a tepelných izolácií striech a technických nádrží. Naše portfólio činností prirodzene rozširujeme na základe požiadaviek našich klientov o podružné činnosti, aby sme tak vedeli zabezpečiť komplexnú dodávku zákazky.

Izolácie striech
Izolácie striech

Našou hlavnou činnosťou sú izolácie striech. Veľmi radi Vám zrealizujeme tepelnú izoláciu vašej strechy alebo izoláciu proti vlhkosti, prípadne posúdime stav strešného plášťa.

Zobraziť viac

Izolácie plochých striech
Izolácie plochých striech

Špecializujeme sa najmä na izolácie a zateplenie rovných a plochých striech. Tie sa v poslednom období dostávajú opäť do obľuby, pretože prinášajú viacero nesporných výhod.

Zobraziť viac

Umelé nádrže a jazerá
Umelé nádrže a jazerá

Ponúkame komplexné riešenie výstavby a izolácie umelých jazier a vodných nádrží, akými sú napr. zavlažovacie nádrže, kalové nádrže, silážne žľaby, kompostárne a pod.

Zobraziť viac

Iné práce
Iné práce

Realizujeme rôzne druhy klampiarskych a stavebných prác. Jedná sa najmä o inštaláciu atikových a parapetných plechov, rôznych líšt, odkapových plechov, profilov a iných klampiarskych prvkov.

Zobraziť viac

Materiály a technológie
Materiály a technológie

Pracujeme využitím nových technológii a kvalitných materiálov a produktov, najmä od spoločnosti Firestone a Fatra Izolfa. Najčastešie používanými materiálmi sú EPDM, PVC, TPO a asfaltové pásy.

Zobraziť viac